Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jak dobrać pasek do spodni?

spietymankiet

Spięty mankiet

Mój profil

Opis bloga

archiwum

  2017
  Styczeń
  2016
  Grudzień
  Wrzesień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 485 osób

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

mój avatar


spietymankiet

Jak dobrać pasek do spodni?

Nic tak nie zdemaskuje naszej niewiedzy o modzie, jak nieodpowiedni dobór paska. Nie trzeba mieć jednak szczególnej wiedzy, aby ze smakiem i elegancją prezentować strój z tym akcesorium. Wiele z nas - zwłaszcza mężczyzn - mogłoby dopatrywać się w paskach jedynie funkcji praktycznej, jednak nie trudno się bardziej mylić. Dzięki dobrze dobranemu jesteśmy w stanie zaskoczyć i nadać zupełnie nowego wyrazu całej stylizacji.

Jak dobrać pasek do spodni?

Dobór paska do spodni, to absolutnie nie są żarty. Zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia ze stylizacją oficjalną. Pasek powinien być tutaj zaledwie akcentem, który idealnie będzie się komponował z cała resztą garderoby. Trudno wyobrazić sobie garnitur bez paska. Wyglądałby on mało elegancko. Jednak mimo, że trudny do wyobrażenia, nie oznacza to, że w oficjalnym stroju "gra on pierwsze skrzypce".

Pasek w stylizacji oficjalnej

Pasek w stylizacji oficjalnej powinien być dobrany pod kolor butów. Najczęściej wybierany jest ten koloru czarnego lub ciemnego brązu. W dobrym guście jest również wybranie paska skórzanego. Jednak nie zaleca się, aby pasek był wykonany ze skóry marszczonej, stylizowanej na starą, czy innej, która nie byłaby gładką.

Niezwykle ważna przy doborze odpowiedniego paska do spodni jest również klamra. Nierzucająca się w oczy i delikatna.


Głosuj (0)